Vahva joonistusvihik. Koerad

Vahva joonistusvihik. Koerad

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Värvi ja kleebi
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas oled valmis sukelduma loomingulisse seiklusse neljajalgsete sõprade seltsis? "Vahva joonistusvihik. Koerad" on just see raamat, mida vajad, et avastada oma sisemine kunstnik ja teritada tähelepanuvõimet. See lõbus ja kaasahaarav tegevusvihik on täis armsaid koeratõuge, kes jagavad sinuga oma parimaid joonistusvõtteid ja kutsuvad sind kaasa mõtlema ning lahendama haaravaid mõistatusi.

Kas su käsi on kindel ja silm terav? Pane proovile oma oskused, järgides samm-sammult juhiseid, mis aitavad sul paberile tuua elutruud koeraportreed. Võta värvipliiatsid või markerid ja anna oma loomadele isikupära, tuues esile nende erinevad iseloomud ja omadused.

Ja see pole veel kõik – raamatu lõpus ootavad sind kaunid kleepsud, millega saad oma kunstitöid veelgi kaunistada või miks mitte kaunistada oma päevikut või sülearvutit. Need lisad muudavad su joonistuskogemuse veelgi nauditavamaks.

"Vahva joonistusvihik. Koerad" on ideaalne kaaslane igale vanusele, kes soovib arendada oma kunstioskusi ja veeta aega koos armastatud lemmikloomadega, isegi kui päris koera parajasti kõrval pole. Haara pliiats ja lase oma loovusel lennata – need sõbralikud koerad ei jõua ära oodata, milliseid imelisi kunstiteoseid sa lood!