VAHVA KLEEPSURAAMAT 3-AASTASTELE. HARJUTUSED JA ÜLE 60 KLEEPSU

VAHVA KLEEPSURAAMAT 3-AASTASTELE. HARJUTUSED JA ÜLE 60 KLEEPSU

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.50€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Avasta, kuidas lõbusate kleebiste abil võib õppimine muutuda põnevaks seikluseks! "Vahva kleepsuraamat 3-aastastele" on suurepärane vahend Sinu lapse loovuse ja peenmotoorika oskuste arendamiseks. Raamat pakub rohkelt vahvaid tegevusi, mis panevad proovile pisipõnnide kujutlusvõime ning probleemilahendamise oskused.

Kas oled valmis loendama kõiki raamatus peituvaid dinosauruseid? Või aitama tiigrikutsikal leida tee koju? Need ja paljud teised põnevad ülesanded ootavad Sind selles värvikirevas kleepsuraamatus, mis on loodud spetsiaalselt kolmeaastastele lastele. Iga lehekülg on täis rõõmu ja avastamisrõõmu, mis muudab õppimise lõbusaks.

Raamat sisaldab enam kui 60 kleebist, mis aitavad arendada laste käelist osavust ja annavad neile võimaluse oma fantaasiat kasutada. See on suurepärane kaaslane igale väikesele seiklejale, olgu siis pikemal autosõidul või vaiksetel hetkedel vanavanemate juures maal.

"Vahva kleepsuraamat 3-aastastele" on loodud selleks, et pakkuda harivat meelelahutust ja toetada laste arengut läbi mänguliste tegevuste. Anna oma lapsele võimalus sukelduda kleebiste maailma, kus õppimine on sama põnev kui mäng!