VAHVA KLEEPSURAAMAT 4-AASTASTELE. HARJUTUSED JA ÜLE 100 KLEEPSU

VAHVA KLEEPSURAAMAT 4-AASTASTELE. HARJUTUSED JA ÜLE 100 KLEEPSU

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.50€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas oma väikese põnni päevi rõõmsamaks ja arendavamaks muuta? "Vahva Kleepsuraamat 4-aastastele" on just see, mida vajad. See raamat on täis põnevaid tegevusi, mis panevad sinu lapse kujutlusvõime proovile ja aitavad arendada peenmotoorikat ning probleemilahendamise oskusi.

Kujutle hetke, kui sinu laps saab ühendada punkte, juhtida veokit garaaži või sukelduda teistesse põnevatesse tegevustesse, mida see raamat pakub. Iga lehekülg on uus seiklus, kus üle 100 kleepsu aitavad luua värvikireva maailma otse teie kodu diivanil. See on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos, arendades samal ajal lapse oskusi mängulisel viisil.

Raamat on ideaalne kaaslane pikemateks autosõitudeks või rahulikeks puhkehetkedeks vanavanemate juures maal. See on loodud selleks, et pakkuda harivat meelelahutust ja toetada lapse arengut kriitilisel eelkoolieas.

Ära lase sellel võimalusel käest libiseda. Haara "Vahva Kleepsuraamat 4-aastastele" ja vaata, kuidas sinu lapse silmad särama löövad iga kord, kui ta lehitseb selle raamatu värviküllaseid lehekülgi. See on investeering, mis toob rõõmu ja arengut sinu lapse igapäevaellu.