VAHVA KLEEPSURAAMAT 5-AASTASTELE. HARJUTUSED JA ÜLE 100 KLEEPSU

VAHVA KLEEPSURAAMAT 5-AASTASTELE. HARJUTUSED JA ÜLE 100 KLEEPSU

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.50€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Avasta lõbus ja hariv maailm koos "Vahva Kleepsuraamatuga 5-aastastele"! Kui otsid viisi, kuidas oma lapse loovust ja peenmotoorikat arendada, siis see raamat on just see, mida vajad. Raamatu lehekülgedel ootavad sind põnevad ülesanded, mis panevad proovile sinu lapse kujutlusvõime ja probleemilahendamise oskused.

Kas sinu laps armastab mõistatusi lahendada? "Vahva Kleepsuraamat" pakub mitmekesiseid tegevusi, alates erinevuste leidmisest kuni labürindist väljapääsu otsimiseni. Ja mis võiks olla lõbusam kui kleebiste abil oma lugusid luua? Üle 100 kleebise muudavad iga lehekülje ainulaadseks seikluseks, kus sinu laps saab olla peategelane.

Raamat ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid on ka suurepärane vahend õppimiseks. Läbi mänguliste tegevuste arendab sinu laps olulisi oskusi, mis on vajalikud edukaks kooliteeks. Lisaks on "Vahva Kleepsuraamat" suurepärane kaaslane igal reisil või puhkusel vanavanemate juures, aidates täita aega hariva tegevusega.

Ära lase sellel võimalusel käest! Haara "Vahva Kleepsuraamat 5-aastastele" ja naudi rõõmsaid hetki koos oma lapsega, jälgides, kuidas ta õpib, kasvab ja areneb läbi mängu ja loovuse.