VAHVA KLEEPSURAAMAT. PRINTSESSID

VAHVA KLEEPSURAAMAT. PRINTSESSID

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.46€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas oled valmis sukelduma muinasjutulisse maailma, kus 48 võluvat printsessi ootavad sinu kunstnikukätt, et sa neid värvipliiatsite või vildikatega ellu ärataksid? "Vahva Kleepsuraamat. Printsessid" on raamat, mis kutsub sind looma omaenda värvikirevat kuningriiki.

Selle raamatu lehekülgedel leiduvad printsessid on justkui pärit otse fantaasiarikastest lugudest, oodates, et sa nende kleidid ja aksessuaarid kaunite toonidega täidaksid. Kuid see pole lihtsalt värvimisraamat – see on ka sinu teejuht kunstimaailmas, kus iga pilt on seotud temaatilise kleepsuga. Need kleepsud ei ole ainult lõbusad, vaid ka kasulikud abimehed, aidates sul valida sobivad värvid ja muutes värvimiskogemuse veelgi nauditavamaks.

Olgu sinu käsutuses peened värvipliiatsid või julged vildikad, iga lehekülg on võimalus avastada oma loovust ja anda oma panus nende graatsiliste printsesside lugudesse. Kuid pidage meeles, et kuna raamat sisaldab väikeseid osi, ei ole see soovitatav alla kolmeaastastele lastele.

Võta hetk endale, haara värvid ning lase oma kujutlusvõimel lennata "Vahva Kleepsuraamat. Printsessid" lehekülgedel. See on sinu võimalus olla osa muinasjutust, luues midagi tõeliselt erilist ja isikupärast. Kas oled valmis alustama? Sinu printsessid ootavad!