VAHVA SÕIT. ESIMESED SÕNAD

VAHVA SÕIT. ESIMESED SÕNAD

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Avasta kiirete sõidukite maailma ja rikasta oma sõnavara raamatuga "Vahva Sõit. Esimesed Sõnad". See raamat on suurepärane võimalus tutvustada oma väikestele uudishimulikele sõpradele erinevaid sõiduvahendeid, mis liiguvad maismaal, taevalaotuses ja veeavarustes. Iga lehekülg on nagu väike seiklus, kus lisaks uutele sõnadele õppimisele on peidus ka üks armas tegelane, kes ootab, et lapsed ta üles leiaksid.

Kui oled lapsevanem, kes soovib oma lapse sõnavara arendada lõbusal ja kaasahaaraval viisil, siis on "Vahva Sõit. Esimesed Sõnad" just see, mida otsid. Raamatu värvikirevad illustratsioonid köidavad kindlasti sinu lapse tähelepanu ja panevad tema kujutlusvõime tööle.

Kas oled valmis avastama koos lapsega, millised põnevad sõidukid leiduvad maal, õhus ja vees? Pane tähele, et igal leheküljel on peidus ka pisike tegelane – see lisab otsimismängule põnevust ja muudab õppimise veelgi lõbusamaks.

"Vahva Sõit. Esimesed Sõnad" on raamat, mis mitte ainult ei tutvusta erinevaid sõidukeid, vaid aitab kaasa ka lapse keelelisele arengule, pakkudes neile esimesi sõnu, mida nad saavad oma sõnavarasse lisada. See on ideaalne kingitus igale uudishimulikule lapsele, kes on valmis avastama sõnade ja piltide maagilist maailma.