VAHVA VÄRVIRAAMAT. ELEVANT

VAHVA VÄRVIRAAMAT. ELEVANT

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.32€
Osta
Kas otsite loomingulist tegevust oma väikesele kunstihuvilisele? "VAHVA VÄRVIRAAMAT. ELEVANT" on just see, mida vajate, et äratada ellu lapse kujutlusvõime ja peenmotoorika. See raamat ei ole lihtsalt värvimisvihik – see on pilet imelisse muinasjutumaailma, kus iga lehekülg kutsub lapsi avastama ja looma oma värvikirevat lugu.

Värvimine on tegevus, mis võimaldab lastel väljendada oma loovust ja see raamat pakub selleks ideaalseid võimalusi. Raamatu lehekülgedel olevad värvilised näidised on suurepärased abimehed, mis aitavad teie lapsel valida sobivaid toone, et pildid saaksid just sellised, nagu väike kunstnik ette kujutab.

Kui värvide maailma avastamine on lõpetatud, ootab lapsi ees veel üks lõbus tegevus – kleepsude kleepimine. "VAHVA VÄRVIRAAMAT. ELEVANT" sisaldab kuut armast kleepsu, mis on kindlasti iga muinasjutuarmastaja unistus. Kleepsud lisavad värvimisrõõmule veelgi põnevust ja annavad lastele võimaluse oma loovust veelgi rohkem rakendada.

See raamat on suurepärane kingitus, mis pakub tunde lõbu ja arendab samal ajal ka lapse käelist osavust ja värvitaju. Siiski, olge tähelepanelik – kuna raamat sisaldab väikeseid osi, ei ole see soovitatav alla kolmeaastastele lastele. Värvimine on turvaline ja rõõmustav viis, kuidas toetada oma lapse arengut, pakkudes samal ajal ka põnevat meelelahutust.

Kas olete valmis oma lapse fantaasiat värvidega rikastama? "VAHVA VÄRVIRAAMAT. ELEVANT" ootab teid, et koos avastada värvide imelist maailma!