VAHVAD KALAD

VAHVAD KALAD

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
11.95€ / 11.35€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, millised kalad ujuvad Eesti vetes ja kuidas nad välja näevad? "Vahvad Kalad" on raamat, mis viib sind põnevale avastusretkele läbi Eesti kalastiku. See on Ludere lasteraamatute sarja neljas väljaanne, mis on loodud selleks, et tutvustada sulle Eesti veekogudes elavaid kalu just sellistena, nagu nad on – oma loomulikus ilus, mitte joonistatuna või graafiliselt muudetuna.

Üks huvitav fakt, mida sa võib-olla ei teadnud, on see, et ümarmudil, kes ei ole pärit Eesti vetest, on end siin viimase paarikümne aasta jooksul nii koduselt sisse seadnud, et on saanud kalameeste püügiretkedel üheks enam levinud saagiks.

Raamat "Vahvad Kalad" pakub sulle võimalust saada sõbraks Eesti vetes elavate kaladega. Iga lehekülg on justkui akvaarium, kus ujuvad ringi nii suured kui väikesed kalad. Et saaksid paremini aru kalade suurusest, on raamatus kasutatud võrdlust – iga kalaliigi kõrval on ära toodud ka meie raamatu kõige pisem kala, 8 sentimeetri pikkune ogalik.

See raamat on suurepärane vahend, et tutvustada lastele kalade mitmekesist maailma ja õpetada neile looduse austamist. "Vahvad Kalad" on hariv ja lõbus lugemine igale loodushuvilisele lapsele, kes soovib tundma õppida oma koduvete elanikke. Kas oled valmis sukelduma Eesti kalade maailma?