VAHVAD KODULOOMAD

VAHVAD KODULOOMAD

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
11.95€ / 11.35€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, millised olid need esimesed neljajalgsed sõbrad, kes inimeste kõrval elama asusid? Või kuidas tänapäeval meie kodudes ja taludes leiduvad loomad välja näevad? "Vahvad koduloomad" on raamat, mis viib sind põnevale teekonnale läbi koduloomade ajaloo ja tutvustab sind lähemalt nendega, kes meie igapäevaelus tihti märkamatuks jäävad.

Autor on loonud teose, mis on mõeldud eelkõige nooremale lugejale, et avardada nende teadmisi ja suurendada huvi loomade vastu. Raamat on viies osa Ludere lasteraamatute sarjast, mis on tuntud oma hariva sisu poolest. Siin ei kohta sa pelgalt fantaasiaküllaseid illustratsioone, vaid saad näha loomi sellistena, nagu nad tegelikult on – oma loomulikus ilus.

Eesti kodudes levinud koerte, sigade, lammaste ja kitsede kõrval tutvustatakse sulle ka teisi koduloomi ja -linde, kes meie elu rikastavad. Raamat on suurepärane kaaslane nii suurtele kui väikestele loomasõpradele, kes soovivad oma neljajalgsetest kaaslastest rohkem teada saada.

"Vahvad koduloomad" on rohkem kui lihtsalt lasteraamat – see on teekond läbi aegade, mis aitab mõista, kuidas ja miks hakkasid metsikud loomad inimeste kaaslasteks. See on hariv lugemine, mis toob sinuni koduloomade lood ja tõelised näod, aidates seeläbi kasvatada austust ja armastust meie väiksemate kaaslaste vastu.