VAHVAD LOOMAPOJAD. KAUGEL LÕUNAMAAL 

VAHVAD LOOMAPOJAD. KAUGEL LÕUNAMAAL 

Autor: Sophie De Mullenheim

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Lummava pildimaterjaliga teos "Vahvad loomapojad. Kaugel lõunamaal" autorilt Sophie De Mullenheim viib sind rännakule soojale savannile, kus kohtud mõningate kõige armsamate loomalastega, kes seal kodu leiavad. Kujutle end vaatamas, kuidas noor elevant oma esimesi samme teeb, või jälgimas, kuidas kaelkirjakupoeg õrnalt oma ema kaela vastu nõjatub. Raamatu lehekülgedel tuksuvad elu ja energia, kui vallatud lõvikutsikad mänguhoos ringi tormavad.

Iga looma juures on kaasas põnevad faktid, mis avardavad sinu teadmisi nende imeliste olendite kohta. Lisaks on raamatusse peidetud viis loomahäält, mis muudavad lugemiskogemuse veelgi kaasahaaravamaks ja interaktiivsemaks. Need helid toovad savanni elu sinu koju, pakkudes rõõmu ja äratundmist nii väikestele kui ka suurtele loodusesõpradele.

"Soojade savannituulte hääled" võiks olla selle raamatu alapealkiri, sest see ei ole lihtsalt lugemine, vaid avastusretk kaugete maade elurikkusesse. Raamat aitab sul ja sinu pisikesel uurijal mõista loomade igapäevaelu ning nende omavahelisi suhteid, avades ukse mõistmisele ja empaatiale kõige väiksemate elusolendite vastu.

Kas oled valmis sukelduma sellele põnevale teekonnale ja avastama, mis teeb iga loomapoja ainulaadseks? Võta "Vahvad loomapojad. Kaugel lõunamaal" kaasa ja lase oma uudishimul lennata koos savanni tuultega.