VAHVAD LOOMAPOJAD. MEIE TALUS

VAHVAD LOOMAPOJAD. MEIE TALUS

Autor: Sophie De Mullenheim

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
2.99€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis avastama taluelu võlu läbi värvikirevate lehekülgede? "Vahvad loomapojad. Meie talus" on Sophie De Mullenheimi loodud pildiraamat, mis viib sind rännakule maalähedasse maailma, kus kohtud armsate taluloomade järeltulijatega.

See raamat on täis hämmastavaid fotosid ja väljendusrikkaid illustratsioone, mis toovad sinuni taluõue elu justkui käega katsutavana. Kujutle, kuidas väike hobusevarsak sulle oma suurte silmadega otsa vaatab või kuidas uudishimulikud põrsakesed sulle oma ringi tatsavate käpakestega naeratavad. Iga pildi juures on kaasahaarav tekst, mis rikastab sinu teadmisi nende armastusväärsete olendite kohta.

Raamatu eriliseks teeb viis loomahäält, mis äratab pildid ellu ja muudab lugemiskogemuse veelgi kaasakiskuvamaks. Kuuled, kuidas tibud siristavad ja lambad määgivad, luues tõelise talutunde otse sinu elutuppa.

Sophie De Mullenheimi "Vahvad loomapojad. Meie talus" on ideaalne lugemine sinu pere kõige noorematele, kes on loomade ja looduse vastu uudishimulikud. See on raamat, mis ei rikasta mitte ainult laste kujutlusvõimet, vaid pakub ka harivat sisu, mis on esitatud mänguliselt ja kaasahaaravalt.

Lase end kaasa haarata sellest südantsoojendavast raamatust, mis toob taluelu võlud otse sinu sülle. "Vahvad loomapojad. Meie talus" on aknaks maalähedasse maailma, kus iga loomapoeg jutustab oma loo ja kus iga lehekülg on armastusega loodud, et pakkuda rõõmu ja teadmisi.