VAHVAD METSLOOMAD

VAHVAD METSLOOMAD

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
11.95€ / 11.35€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, millised võimsad olendid peidavad end Eesti metsade varjus? "Vahvad Metsloomad" on raamat, mis viib sind otse looduse südamesse, avades ukse Eesti metsikule ja imetlusväärsele faunale.

See raamat on justkui teejuht Eesti metsade elurikkusesse, pakkudes sulle võimalust õppida tundma meie metsade kõige muljetavaldavamaid asukaid. Kas teadsid näiteks, et põder, see muljetavaldav hirvlaste sugukonna liige, on meie metsade kõige suurem loom?

Raamat on loodud spetsiaalselt lastele, et äratada nende huvi looduse ja selle elanike vastu. Kuid ära lase end eksitada – see pole tavaline lasteraamat. "Vahvad Metsloomad" on hariv teos, mis esitleb loomi nende ehedal kujul, kasutades päris loomade pilte, mitte joonistusi ega graafilisi kujutisi. See valik aitab lastel mõista ja hinnata loomade tõelist olemust ja ilu.

Raamat on kuues osa Ludere lasteraamatute sarjast, mis on tuntud oma hariva sisu ja kvaliteetsete illustratsioonide poolest. Iga lehekülg on loodud armastuse ja pühendumusega, et tuua sinuni tõetruu pilt Eesti metsloomadest.

Kui soovid oma lastele või väikestele sugulastele pakkuda kingitust, mis on nii lõbus kui ka õpetlik, siis "Vahvad Metsloomad" on ideaalne valik. See raamat ei ole mitte ainult meelelahutuslik, vaid ka väärtuslik õppevahend, mis aitab lastel mõista looduse tähtsust ja õpetab neid seda austama.

Võta aega, et sukelduda Eesti metsade salapärasesse maailma ja avasta, millised vahvad metsloomad seal elavad. "Vahvad Metsloomad" on sinu võimalus õppida ja õpetada, imetleda ja imestada.