Vaigust kiiker

Vaigust kiiker

Autor: Philip Pullman

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Noortele
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.50€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma fantaasiarikka seikluse sügavustesse, kus saatuslikud lahingud ja südantsoojendavad sõprussuhted põimuvad üheks suureks eeposeks? Philip Pullmani "Vaigust kiiker" on teos, mis viib teid läbi mitmete dimensioonide, kus noor Lyra Belacqua seisab silmitsi oma elu suurimate väljakutsetega.

"Vaigust kiiker" on "Tema tumedate ainete" triloogia viimane osa – sarja, mis on pälvinud nii Carnegie medali kui ka Guardiani auhinna. See raamat ei ole lihtsalt noorteromaan, vaid sügavamõtteline lugu, mis käsitleb inimkonna igivana heitlust hea ja kurja vahel, valikuid, mis kujundavad meie tulevikku, ja vastutust, mis kaasneb iga otsusega.

Lyra, kes on nüüdseks jõudnud murdeikka, seisab silmitsi keeruliste katsumustega, mis panevad proovile tema sisemise jõu ja väärtused. Koos oma kaaslase Williga asuvad nad teekonnale Surnute maailma, et leida üles Lyra lapsepõlvesõber Roger, avastades teel nii mõndagi enda ja universumi kohta.

Lord Asriel kogub vägesid, et astuda vastu taevasele Käskijale ja tema asevalitsejale Metatronile, kusjuures lahingusse astuvad ka pisikesed gallivespialased ja mässumeelsed inglid, kes on taevast lahkunud. See on lugu, mis ühendab fantaasia ja reaalsuse, pakkudes lugejatele põnevust ja kaasaelamist igal leheküljel.

"Vaigust kiiker" ei ole lihtsalt lõpetav osa triloogiale, vaid ka sügavalt mõjuv lugu, mis jääb teiega kauaks pärast viimase lehekülje keeramist. Kui otsite lugemiselamust, mis on sama rikas ja mitmekihiline kui elu ise, siis on Philip Pullmani meistriteos just see, mida vajate. Avastage ise, milline roll on Lyral ette määratud ja milliseks kujuneb tema ja Willi saatus suures kosmilises heitluses, mis võib muuta kõike.