VÄIKE DINO

VÄIKE DINO

Autor: Kristi Kingo

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas oled valmis sukelduma eelajalooliste olendite maailma koos väikese, kuid suurte silmadega dinosaurus Dino seiklustega? Kristi Kingo looming "Väike Dino" viib sind rütmikasse luulemaailma, kus saad jälgida, kuidas armas Dino oma päevi veedab.

See papist lehekülgedega raamat ei ole mitte ainult lõbus lugemine, vaid ka visuaalselt haarav tänu suurtele liikuvatele silmadele, mis muudavad Dino tegelaskuju veelgi elavamaks. "Väike Dino" on suurepärane valik Sinu lapsele, kui soovid arendada tema lugemisoskust ja huvi loodusteaduste vastu läbi mängulise ja kaasahaarava sisu.

Kristi Kingo on loonud teose, mis ei rikasta ainult laste fantaasiat, vaid pakub ka vanematele võimalust veeta kvaliteetaega oma pisikestega, avastades koos dünosaurus Dino igapäevaelu. Raamatu luulevorm annab edasi Dino toimetuste rütmi ja kerguse, muutes lugemiskogemuse nauditavaks nii suurtele kui väikestele.

Kui otsid oma lapse raamaturiiulisse midagi uut ja põnevat, siis "Väike Dino" on kindlasti üks neist teostest, mida ei soovi mööda lasta. See on raamat, mis kasvab koos Sinu lapsega, pakkudes rõõmu ja avastamislusti igas vanuses.