VÄIKE EMIL

VÄIKE EMIL

Autor: Astrid Lindgren

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Kas oled valmis kohtuma ühe erakordse poisiga, kelle nimi on Emil? "Väike Emil" on Astrid Lindgreni südamlik ja lõbus lugu, mis on loodud spetsiaalselt sinu pere noorimatele liikmetele. See on papist lehtedega pildiraamat, mis on vastupidav väikestele kätele ja uudishimulikele silmadele.

Raamatus saad tuttavaks Emili, tema õe Ida ja nende talu armsate loomadega. Emil on tuntud oma ulakate tempude poolest, mis toovad naeru ja mõnikord ka pisut pahandust. Kuid südames on ta hea laps, kes hoolib oma perekonnast ja sõpradest. Iga lehekülg on täis värvikaid illustratsioone, mis äratab loo ellu ja teeb lugemiskogemuse veelgi nauditavamaks.

Astrid Lindgren on üks armastatumaid lastekirjanikke maailmas ja tema loodud tegelased, nagu Emil, on pakkunud rõõmu mitmele põlvkonnale. "Väike Emil" on suurepärane viis tutvustada lapsi raamatute imelisse maailma, arendades samal ajal nende lugemisoskust ja kujutlusvõimet.

Kui sinu peres on väikesed, kes alles avastavad lugemise rõõme, siis "Väike Emil" on ideaalne valik, et veeta koos kvaliteetaega, naerda Emili pööraste seikluste üle ja õppida elu olulisi tunde. Kas olete valmis avastama Emili maailma?