Väike klutt

Väike klutt

Autor: Davide Cali

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.92€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas tundub elada maailmas, kus kõik ümberringi on hiiglaslik? "Väike klutt" on südamlik lugu Davide Cali sulest, mis viib sind tillukese poisi igapäevaellu, kes seisab silmitsi just sellise reaalsusega.

Väike Klutt on poiss, kelle julgus ja tugevus on vastupidises suhtes tema kasvuga – ta on väiksem kui ükski tema eakaaslane ja ei näi suuremaks kasvavat. Kujutle, et sinu ratsuks on ritsikas ja mänguplatsiks taimevarred. Klutt on leidnud sõpru loomariigist, kuid inimeste maailmas tunneb ta end tihti üksikuna.

Kui Klutt kooliteed alustab, seisab ta silmitsi uute väljakutsetega. Klassiruumid, mööbel, isegi raamatud – kõik on talle liiga suur ja kohmakas. Kuid Klutti elus toimub pööre, kui ta avastab oma kirgliku armastuse joonistamise vastu. Pliiats ja paber saavad temast lahutamatuks ning ta ei jäta neid maha isegi unemaailmas.

Kas oled uudishimulik, kuidas Klutt oma ande avastamisega toime tuleb ja kas ta leiab viisi, kuidas oma väiksusest üle olla? "Väike klutt" on lugu, mis tuletab sulle meelde, et suurimad takistused võivad peituda meis endis ning et igaüks meist võib leida oma tee, et maailmas silma paista.

See raamat on suurepärane lugemine nii lastele kui ka täiskasvanutele, kes hindavad lugusid, kus peategelane ületab takistusi ja leiab oma koha maailmas. Avasta Kluti lugu ja lase end inspireerida tema visadusest ja loomingulisusest.