Väike kutsu, kuhu sa kadusid?

Väike kutsu, kuhu sa kadusid?

Autor: Florian Ahle

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.25€
Hetkel pole saadaval
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Kas oled valmis aitama ühte murelikku koeraema? Tema armas kutsikas on jäljetult kadunud ja ta vajab sinu abi, et pisike sõber üles leida. Raamat "Väike kutsu, kuhu sa kadusid?" autoriks on andekas Florian Ahle, kes kutsub sind kaasa põnevale seiklusele.

Kujutle, et astud aeda, kus võib peituda palju saladusi. Võib-olla on see uudishimulik kutsu hiilinud just siia? Või on ta hoopis karjamaal, kus vasikad mängleva kergusega üle rohelise välja kappavad? Võimalik, et ta on leidnud pehme põhuhunniku, kus mõnusalt tukastada? Sinu ülesandeks on avada klappidega varjatud nurgatagused ja saladuslikud peidupaigad, et aidata koeraemal oma kadunud poeg üles leida.

See raamat ei ole lihtsalt lugu, see on ka mäng, mis pakub rõõmu ja äratundmist nii lastele kui ka täiskasvanutele. Iga lehekülg peidab endas uut vihjet ja iga klapp võib viia sind sammu võrra lähemale kutsika asukohale.

Florian Ahle on loonud raamatu, mis on täis soojust ja südameheadust, ning see on ideaalne lugemine neile, kes armastavad loomi ja detektiivimänge. Kas oled valmis avastama, kuhu väike kutsu kadus? Haara raamat ja asu koos koeraemaga otsinguretkele!