Väike mäger käis metsas

Väike mäger käis metsas

Autor: Constanze Von Kitzing

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kui otsid armast loolugu, mis räägib pereväärtustest ja seiklustest looduses, siis "Väike mäger käis metsas" autorilt Constanze Von Kitzing võib olla just see, mida vajad. See südamlik pildiraamat viib sind koos väikese mägra ja tema isa seiklustele metsa sügavusse, kus nad asuvad otsima toitu.

Väike mäger on täis mängulusti ja uudishimu. Ta ei suuda vastu panna mustikate magusale kiusatusele, kuid mitte korjamise eesmärgil – ta tahab neid hoopis kohe süüa! Pähklid, mis peaksid olema osa metsasaagist, muutuvad tema jaoks lõbusateks mänguasjadeks, mida mööda maad veeretada. Ja kui on aeg seeni otsida, leiab väike mäger, et peitusemäng on palju põnevam tegevus.

Pärast päeva täis mängu ja põnevust, tunneb väike mäger, kuidas väsimus teda võimust võtab. Mägraisa, kes on olnud kannatlik ja hoolitsev, võtab oma poja selga ja kannab ta koju. Seal ootab neid mägramamma, kes on õnnelik nähes, mida tema "kaks tublit meest" on metsast kaasa toonud. Nüüd on aeg küpsetada kooki, millest saab nautida kogu pere.

See raamat on suurepärane viis tutvustada lastele looduse ilu, pere koosveedetud aega ja väikeste rõõmude tähtsust. Lummavad illustratsioonid ja armas lugu teevad sellest raamatust kindla lemmiku igas peres, kus hinnatakse ühiseid hetki ja looduse avastamist.