Väike mäger läheb magama

Väike mäger läheb magama

Autor: Constanze Von Kitzing

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled valmis tutvuma armsa looga, mis räägib väikesest mäkrast ja tema seiklustest unemaale suundumisel? "Väike mäger läheb magama" on Constanze Von Kitzingi sulest pärit lasteraamat, mis viib sind läbi mängulise päeva, mis on täis avastamist ja lõbu õues, kuni õhtuse rutiinini, mis viib magusate unenägudeni.

Kujutle end väikese mägra kingadesse: päev on olnud täis põnevust ja mängu, iga nurk õues on uuritud ja iga mänguasi on kasutust leidnud. Kuid kui päike loojub ja õhtu saabub, hakkab väsimus oma märke näitama. Sinu ees on veel üks väljakutse – õhtused toimetused. Väike mäger, kangelaslikult väsinuna, kogub kokku oma mänguasjad, naudib viimast einet päevast, paneb taldriku ära ja peseb hambad puhtaks. Kõik on justkui valmis öörahule sättimiseks.

Ent siis, kui isa on lõpetanud unejutu ja teki peale tõmmanud, ei suuda väike mäger vastu panna kiusatusele veel mängida. Voodist välja hüpates on selge, et uni ei ole veel silmi suikuma meelitanud. Väike mäger on kindel, et ta ei ole üldse väsinud! Aga nagu iga väike tegelane, kes on päeva jooksul kõvasti toimetanud, leiab ka meie väike mäger tee unedemaale, kus magus uni ta lõpuks embab.

See südamlik lugu on ideaalne kaaslane Sinu lapse õhturutiini, aidates tal mõista, et pärast pikka ja tegusat päeva on uni vajalik ja kosutav. "Väike mäger läheb magama" on loodud selleks, et pakkuda Sinu lapsele rahustavat ja meeldivat lugemiskogemust, mis valmistab teda ette omaenda unistuste seiklusteks. Head und, väike mäger, ja ka Sulle, kallis lugeja.