VÄIKE MERINEITSI

VÄIKE MERINEITSI

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.35€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Avastage koos oma lapsega muinasjutuliste seikluste maailma "Väikese merineitsi" lummavate lehekülgedega. See raamat kuulub populaarsesse sarja "Esimesed jutud", mis on loodud just kõige pisematele lugejatele, et viia nad esimest korda imelisse muinasjuttude universumisse.

Lapse käe all hakkavad elama raamatu värvikad tegelased – armas merineitsi, salapärane nõid ja kena prints. Läbi interaktiivsete elementide, nagu pilte, mida saab nihutada, tõmmata ja libistada, muutub lugemiskogemus põnevaks ja kaasahaaravaks. Just sina saad aidata merineitsil tema seiklustes, avades lapsele uksed fantaasiarikka maailma poole.

Käsitsi joonistatud illustratsioonid on silmapaistvalt kaunid ja detailirohked, tuues esile iga lehekülje võlu ning süvendades lugemiselamust. "Väikese merineitsi" raamat on suurepärane viis, kuidas tutvustada oma lapsele klassikalisi muinasjutte ja arendada tema kujutlusvõimet ning peenmotoorikat.

Lase end kaasa haarata sellest ajatust loost, mis on jutustatud uues ja värske nurga alt, pakkudes nii väikestele kui ka suurtele lugejatele rõõmu ja avastamislusti. Kas olete valmis sukelduma sügavale fantaasiamaailma ja avastama merineitsi imelist lugu koos oma lapsega?