VÄIKE MUTT JA AUTO

VÄIKE MUTT JA AUTO

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Apollo
2.95€ / 2.80€
Osta
Kas olete kunagi unistanud millegi suurest ja näinud, kuidas see unistus tõeks saab? "Väike Mutt ja Auto" on lugu, mis räägib just sellisest seiklusest. See armas lasteraamat viib teid väikese muti maailma, kus tema suurim soov on omada omaenda sõiduvahendit.

Raamatusse on kirjutatud lihtsas trükitähtedes tekst, mis teeb selle ideaalseks lugemiseks algajatele. Väikese muti lugu on täis põnevust ja rõõmu, kui ta avastab, kuidas oma unistuse poole püüelda. Kui olete raamatu leheküljed põnevil pööranud, saate teada, milliseid seiklusi ja üllatusi väike mutt oma teekonnal kogeb ning kuidas ta lõpuks oma ihaldatud auto omanikuks saab.

See lugu ei ole ainult meelelahutuslik, vaid õpetab ka väärtuslikke elutunde: püsivust, optimismi ja kuidas unistusi ellu viia. "Väike Mutt ja Auto" on raamat, mis sütitab teie kujutlusvõimet ja inspireerib teid järgima oma unistusi, olenemata sellest, kui suured või väikesed need ka poleks.

Kui otsite oma lapsele või väikesele lugejale südamlikku ja inspireerivat lugu, siis "Väike Mutt ja Auto" on suurepärane valik. See on lugu, mis ei unune ja mida soovite ikka ja jälle uuesti lugeda.