Väike mutt linnas

Väike mutt linnas

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Apollo
2.95€ / 2.80€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas loomad linnakeskkonnas hakkama saavad? "Väike mutt linnas" on põnev lugu, mis viib teid väikese muti ja tema kaaslaste, jänese ning siili, seikluste keerisesse, kui nad äkki leiavad end keset inimeste loodud betoonidžunglit. Raamat, mis on kirjutatud selges trükitähtedes, sobib suurepäraselt noortele lugejatele, kes alles avastavad lugemise imelist maailma.

Kujutage ette, kuidas need metsaelanikud, kes on harjunud vabas looduses elama, peavad nüüd kohanema linnamelu ja -müraga. See lugu ei ole mitte ainult meelelahutuslik, vaid pakub ka olulist sõnumit looduskaitse ja meie keskkonna väärtustamise kohta. Raamatu lehekülgedel avaneb teile lugu sellest, kuidas väike mutt ja tema sõbrad linnas ellu jäävad ning kuidas nad lõpuks oma teekonda jätkavad, et leida tee tagasi looduse rüppe.

See teos on suurepärane valik, kui soovite oma lapsele õpetada looduse ja loomade tähtsust meie maailmas. Samuti on see suurepärane lugemismaterjal neile, kes armastavad loomajutte ja seiklusi. "Väike mutt linnas" on raamat, mis ei jäta teid ükskõikseks, viies teid kaasa väikeste kangelaste südikale rännakule läbi linna keerukate olude tagasi nende loomulikku elukeskkonda.