Väike paberist maja

Väike paberist maja

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Tegevusraamatud
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.55€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Avasta kodu hubasust ja pereelu võlu läbi "Väike paberist maja" lehekülgede, mis on kirjutatud armastatud autori poolt. See raamat viib sind värviküllasesse maailma, kus iga nurga taga võib peituda midagi uut ja põnevat. Sinu ees avaneb lugu, mis on täis soojust ja kodust õhkkonda, kutsudes sind avastama, kes võiks elada sellises majas.

Kujutle end raamatu lehtedel kujutatud elutuppa, kus saad ise paigutada mööblit: mugav tugitool, praktiline laud ja mahukas kummut. Uudista suurt kappi, mille riidepuud on valmis vastu võtma kõikvõimalikke rõivaid – kas kõik mahub? Raamat kutsub sind üles kasutama oma kujutlusvõimet ja looma oma paberist kodu.

Raamatu lehitsemine pakub üllatusi ja avastamisrõõmu, kuid tuleb meeles pidada, et pisidetailide tõttu ei ole see sobilik alla kolmeaastastele lastele. Võta hetk, et sukelduda sellesse armastusega loodud pabermaailma ja lase oma fantaasial lennata. "Väike paberist maja" ootab sind, et pakkuda rõõmu ja inspiratsiooni nii väikestele kui ka suurtele lugejatele.