Väike paberist talu

Väike paberist talu

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Tegevusraamatud
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.55€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Kas oled valmis avastama maal elu võlu läbi põneva ja interaktiivse tegevuse? "Väike paberist talu" on raamat, mis viib sind ja su pere maapiirkonna südamesse, ilma et peaksite kodust lahkuma. See on ideaalne viis lastele loomade ja taluelu tutvustamiseks.

Raamatu kaaned ei ole lihtsalt kaitsvad lehed, vaid need ongi sinu isikliku talu loomise alus. Anna oma kujutlusvõimele voli ning kaunista oma talu kaas lillede ja kleebistega, mis muudavad selle tõeliselt ainulaadseks.

Aga see pole veel kõik! Raamatus on kaasas šabloonid, mis aitavad sul mõista, kuidas taluelu toimib. Uuri välja, mida sinu paberist lehm hea meelega sööb või millist koormat sinu eesel rõõmsalt veab. Ja mis kõige parem – selleks ei ole vaja ei kääre ega liimi, mis teeb sellest suurepärase ja puhta meelelahutuse igas vanuses lastele.

Kui tunned, et tahaksid oma nuputamisoskust proovile panna, siis raamatus leiduvad mõistatused pakuvad sulle kindlasti põnevust. Lisaks on kaasas voltimispaber ja juhised, kuidas meisterdada oma talu jaoks armas jänku või kana.

Kuid pidage meeles, et kuigi see raamat on täis lõbu ja õpetlikke tegevusi, sisaldab see väikeseid osi, mis ei pruugi sobida alla kolmeaastastele lastele. Seega, kui oled vanem või hoolitsev täiskasvanu, veendu, et lapsed mängiksid ohutult.

"Väike paberist talu" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on käed-külge kogemus, mis toob taluelu teie koju. Lase oma lastel avastada loodust ja loomi läbi loova mängu, mis toidab nende uudishimu ja õppimisrõõmu.