Väike pai. Esimesed sõnad

Väike pai. Esimesed sõnad

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kui otsid oma lapsele esimest raamatut, mis tutvustaks talle sõnade imelist maailma, siis "Väike pai. Esimesed sõnad" võib olla täpselt see, mida vajate. See raamat on loodud selleks, et pakkuda Sinu pisikesele uudishimulikule avastajale võimalust tundma õppida esimesi sõnu läbi meeldiva sensoorse kogemuse.

Raamatu lehed on pehmed ja kutsuvad väikseid sõrmi paitama, mis teeb lehitsemise eriti nauditavaks. Vildist detailid raamatu piltidel lisavad veelgi enam käega katsutavat mõõdet, aidates kaasa lapse peenmotoorika arengule. See on justkui esimene samm sõnade maailma, kus iga lehekülg avab ukse uutele avastustele.

Lisaks sellele, et raamat on suurepärane vahend sõnavara laiendamiseks, stimuleerib see ka lapse meeli. Värvikirevad pildid ja erinevad tekstuurid ergutavad nägemis- ja kompimismeelt, mis on oluline osa lapse üldisest arengust. Kui Sinu laps on huvitatud ümbritsevast maailmast ja uute asjade avastamisest, siis see raamat võimaldab tal oma silmaringi laiendada turvalises ja lõbusas keskkonnas.

"Väike pai. Esimesed sõnad" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on teekond, mille käigus Sinu laps õpib mänguliselt ja loomulikul moel. See on suurepärane kingitus, mis toetab lapse arengut ja pakub rõõmu nii lapsele kui ka vanemale.