Väike pai. Loomad

Väike pai. Loomad

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Avasta koos lapsega imeline loomariik raamatu "Väike pai. Loomad" lehekülgedel. See raamat on loodud selleks, et pakkuda sinu pisikesele uudishimulikule avastajale võimalust tunda rõõmu loomade tundmaõppimisest. Raamatu erilisus peitub vildist detailides, mis on loodud just väikestele kätele, et nad saaksid paitada ja tunnetada erinevaid tekstiile, samal ajal kui nad keeravad pehmeid lehekülgi.

Iga lehekülg on kui uus seiklus, mis aitab arendada lapse sõnavara ning ergutab tema meeli, pakkudes rikkalikult avastamisrõõmu. "Väike pai. Loomad" on suurepärane vahend, et tutvustada sinu lapsele loomade mitmekesist maailma, aidates samal ajal laiendada tema silmaringi. Raamatu abil saate koos uurida ja õppida, mis kindlasti toetab lapse loomulikku uudishimu ja soovi maailma tundma õppida.

Lase oma lapse fantaasial lennata ja avastage koos raamatu "Väike pai. Loomad" abil loomade põnev maailm. See on ideaalne kaaslane teie ühistele avastusretkedele, mis toob naeratuse nii lapse kui ka vanema näole.