Väike päkapikuraamat

Väike päkapikuraamat

Autor: Kertu Sillaste

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas need väikesed päkapikud suudavad igal hommikul laste silme all kaduda, jättes maha ainult magusad üllatused? "Väike päkapikuraamat", mille autoriks on andekas Kertu Sillaste, avab selle müsteeriumi uksed ja toob meieni põneva loo päkapikkude salajastest tegemistest.

See raamat on loodud just noortele lugejatele, pakkudes lihtsasti loetavat teksti, mis on trükitud suurte tähtedega. Lühikesed sõnad ja lausejupid muudavad selle ideaalseks neile, kes alles õpivad lugema või armastavad lugemisele kaasa elada. Kui sinu väike maiasmokk on täis uudishimu ja tahab teada, kuidas päkapikud suudavad jääda nii osavalt varjatuks, on see raamat justkui loodud teie jaoks.

Kertu Sillaste on loonud teose, mis mitte ainult ei köida lapse kujutlusvõimet, vaid aitab ka arendada lugemisoskust. "Väike päkapikuraamat" on suurepärane valik jõulueelseks ajaks või lihtsalt mõnusaks õhtulugemiseks, et täita lapse süda põnevusega ja silmad säraga. Kas olete valmis avastama päkapikkude maagilist maailma?