VÄIKE PIPI

VÄIKE PIPI

Autor: Astrid Lindgren

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.90€
Osta
Kas oled valmis kohtuma ühe erakordse tüdruku ja tema sõpradega? "Väike Pipi" on Astrid Lindgreni loodud armastatud tegelase, Pipi Pikksuka, tutvustav raamat, mis on mõeldud just sinu pere pisimatele. See on lugu tüdrukust, kellel on eredad punased patsid ja süda täis seiklusi.

Astrid Lindgren on loonud maailma, kus igavusel pole kohta. "Väike Pipi" on raamat, mis viib sind koos Pipiga avastama Segasumma suvilat – paika, kus iga päev on täis naeru ja põnevaid sündmusi. Pipi ei ole tavaline tüdruk; ta on tugev, iseseisev ja alati valmis uuteks väljakutseteks.

Raamatu lehekülgedel kohtud ka Pipi ustava kaaslase, ahvi härra Nilssoniga, kes on alati valmis temaga kaasa tulema. Koos moodustavad nad duo, kes ei karda vastu astuda ühelegi seiklusele.

Lase oma lapsel sukelduda Pipi imelisse maailma, kus fantaasia ja mängulisus on au sees. See pappraamat on täis värvikaid illustratsioone, mis muudavad loo veelgi kaasahaaravamaks ja aitavad arendada pisikeste lugejate kujutlusvõimet.

"Väike Pipi" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on sissepääs maailma, kus kõik on võimalik ja kus julgus ning sõprus on kõige tähtsamad. Avasta Pipi Pikksuka lõbus ja inspireeriv maailm koos oma lapsega.