VÄIKE PRINTSESS. MINU KLEEPSUD

VÄIKE PRINTSESS. MINU KLEEPSUD

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Avasta väikese printsess Gertrudi maailm läbi värvide ja kleebiste! See raamat pakub sulle võimalust sukelduda kuninglikku igapäevaellu, kus iga lehekülg on täis põnevaid tegevusi ja rõõmsaid seiklusi. Trükitähtedega tekst muudab lugemise lihtsamaks, mistõttu on see ideaalne ka algajatele lugejatele.

Oluline märkus: See raamat sisaldab väikeseid osi, mis võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele. Palun jälgige, et teie laps mängiks kleebistega ohutult, et vältida lämbumisohtu.

Kas oled valmis aitama printsess Gertrudil valida kleite balliks või korraldada aias teepidu? Või äkki eelistad aidata tal leida peidetud aardeid lossi ümbruses? "Väike printsess. Minu kleebisud" on sinu võimalus olla osa muinasjutulisest loost, kus iga kleebis viib sind ühe sammu võrra lähemale printsessi imelisele päevale.

Raamat on suurepärane kingitus igale lapsele, kes armastab loovat mängu ja värvimist. See mitte ainult ei arenda peenmotoorikat ja värvitaju, vaid pakub ka lõbusat ja harivat ajaviidet. Soeta see armas kleebisraamat ja lase oma lapse kujutlusvõimel lennata koos printsess Gertrudiga!