Väike puuraamat

Väike puuraamat

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
11.95€ / 11.35€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas puud meie nelja aastaaja vältel kasvavad ja arenevad? "Väike puuraamat" on teie teejuht Eesti metsade sügavustesse, avades ukse puude imelisse maailma. See on Ludere raamatusarja üheksas teos, mis on mõeldud nii noortele kui ka vanadele loodusesõpradele.

Raamatust saate teada huvitavaid fakte: näiteks, et puude lehed puhkevad kevadel, tüvi paksub suvel ning juured otsivad toitu sügisel ja talvel. See teadmine aitab teil mõista, kuidas puud meie kliimas ellu jäävad ja kuidas nad aastaaegade muutustega kohanevad.

"Väike puuraamat" on ideaalne kaaslane, kui soovite õppida tundma Eestis kasvavaid puid. Raamat on rikkalikult illustreeritud, et saaksite oma silmaga näha puude mitmekesisust ja ilu. Olgu teie huvi puude vastu värske või olete juba kogenud dendroloog, see raamat pakub teile kindlasti uusi teadmisi ja äratundmisrõõmu.

Avastage Eesti metsade varjatud saladusi ja õppige tundma puude elutsükleid "Väike puuraamat" abil. See on teie võimalus süvendada oma arusaama loodusest ja kasvatada austust meid ümbritseva keskkonna vastu.