Väike Sabatäht

Väike Sabatäht

Autor: Henno Käo

Kirjastus: ARGO

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.75€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas Saaremaa kuulus Kaali järv tekkis? Henno Käo "Väike Sabatäht" viib teid imelisele rännakule läbi avaruste, kus väike täht avastab maailmaruumi saladusi. See on lugu täis südantsoojendavaid seiklusi ja põnevust, mis kulmineerub ühe Eesti tuntuma loodusime – Kaali meteoriidikraatri – sünnilooga.

"Väike Sabatäht" pole lihtsalt muinasjutt; see on ka õpetlik lugu, mis põimib endas nii fantaasiat kui ka teadust. Henno Käo on loonud teose, mis ei rikasta ainult teie kujutlusvõimet, vaid pakub ka põnevat teavet astronoomia ja geoloogia kohta. See on raamat, mis võlub nii noori kui ka vanu lugejaid, tuues esile uudishimu ja avastamisrõõmu.

Kui olete huvitatud kosmosest, tähtedest ja nende mõjust meie maailmale, siis "Väike Sabatäht" on just teile. See on lugu, mis ei jäta teid külmaks, sest see on kirjutatud südamega ja põhineb Eesti oma loodusajalool. Avastage, kuidas väike sabatäht oma teekonnal läbi kosmose lõpuks Saaremaale jõuab ja kuidas see sündmus on jätnud jälje nii maastikule kui ka rahvapärimusele.

Henno Käo sulest pärinev "Väike Sabatäht" on teos, mis toob teieni osa meie planeedi ja selle kultuuripärandi lugu läbi võluva ja kaasahaarava narratiivi. Avage see raamat ja laske end kaasa haarata väikese sabatähe imelisse maailma, mis on täis avastusi ja imestust.