VÄIKE TAIBU. KAVALAID ÜLESANDEID

VÄIKE TAIBU. KAVALAID ÜLESANDEID

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Tegevusraamatud
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.75€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas olete valmis oma lapse mõtlemisvõime proovile panema? "Väike Taibu. Kavalaid ülesandeid" on just see, mida vajate, et ärgitada oma koolieelikut või algklasside õpilast loogilist mõtlemist ja matemaatilisi oskusi arendama. See põnev nuputamisraamat pakub hulgaliselt ülesandeid, mis on loodud selleks, et muuta õppimine lõbusaks ja kaasahaaravaks.

Ülesannete lahendamine on tehtud eriti põnevaks, kuna vastused tuleb leida kleepsude hulgast. See lisab mängulisust ja aitab lapsel visuaalselt mõistatuste lahendamise protsessi jälgida. Kui teie laps alustab lihtsamatest ülesannetest, on tal võimalus järk-järgult keerukamate probleemide juurde liikuda, kuna kleepsude arv väheneb ja ülesanded muutuvad järjest nõudlikumaks.

Lapsevanemana saate olla osa sellest arendavast teekonnast, aidates kontrollida vastuseid ja tähistades koos lapsega õigeid lahendusi. See on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos oma lapsega, samal ajal toetades tema intellektuaalset kasvu.

"Väike Taibu. Kavalaid ülesandeid" ei ole lihtsalt raamat – see on vahend, mis toob esile teie lapse peidetud potentsiaali ja aitab tal avastada matemaatika maailma lõbusal ja kaasahaaraval moel. Valmistuge koos lapsega peamurdmiseks ja avastage, kui põnev võib olla õppimine!