VÄIKE TAIBU. LÕBUSAT NUPUTAMIST

VÄIKE TAIBU. LÕBUSAT NUPUTAMIST

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Tegevusraamatud
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.75€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas otsite viisi, kuidas oma lapse mõtlemisoskust ja numbrite maailma mõistmist arendada? "Väike Taibu: Lõbusat Nuputamist" võib olla just see, mida vajate. See kaasahaarav tegevusraamat on loodud spetsiaalselt koolieelikutele ja algklasside õpilastele, et pakkuda neile rõõmu ja väljakutseid loogilise mõtlemise ning arvutamise valdkonnas.

Raamatu ülesanded on kujundatud selliselt, et need köidavad laste tähelepanu ja panevad neid mõtlema, pakkudes samas ka positiivset tagasisidet. Kleepsudega vastuste süsteem on suurepärane viis õppimise muutmiseks interaktiivseks ja lõbusaks. Alustades lihtsamatest ülesannetest, saab laps järk-järgult enesekindlust ja oskusi, et liikuda edasi keerukamate probleemide juurde.

Kui teie laps lahendab ülesandeid, võite koos temaga kontrollida vastuseid ja kasutada kleepse, et märkida ära õiged lahendused. See mitte ainult ei toeta lapse õppimist, vaid loob ka võimaluse veeta kvaliteetaega koos, tugevdades lapsevanema ja lapse vahelist sidet.

"Väike Taibu: Lõbusat Nuputamist" on suurepärane vahend, mis toetab lapse arengut mängulisel ja kaasahaaraval viisil. See on rohkem kui lihtsalt raamat – see on teie lapse esimene samm loogilise mõtlemise ja matemaatika maailmas, mis on täis avastamisrõõmu ja õppimisvõimalusi. Head nuputamist ja avastamist teile!