Väike titaraamat. Lammas Mää

Väike titaraamat. Lammas Mää

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas lõimida oma lapse igapäevaellu mängulisust ja õppimist? "Väike titaraamat. Lammas Mää" on armas ja kaasahaarav lugemine, mis viib teie pisikese avastusretkele taluelu südamesse.

Raamatu peategelaseks on uudishimulik lambatall, kes astub esimesi samme sõpruse ja tundmaõppimise teekonnal. Tema silmade läbi avaneb võimalus tutvustada teie lapsele koduloomade põnevat maailma ja nende iseloomulikke hääli. See on suurepärane viis, kuidas aidata oma lapsel arendada kuulmismeelt ja õppida ära tundma erinevaid loomahääli, mis on osa meie looduslikust keskkonnast.

Aga see pole veel kõik! Raamat pakub ka interaktiivset elementi – raputades muutub see kõristiks, pakkudes lapsele lisarõõmu ja stimulatsiooni. See omadus teeb raamatust mitte ainult lugemisvahendi, vaid ka mänguasja, mis toetab lapse sensoorset arengut ja motoorseid oskusi.

"Väike titaraamat. Lammas Mää" on kirjutatud mõeldes just kõige noorematele lugejatele. Selle lehed on valmistatud vastupidavast materjalist, mis peab vastu ka kõige entusiastlikumale lehitsejale. Raamatu lihtne ja selge kujundus aitab kaasa lapse visuaalse taju arengule.

Kui otsite oma lapsele esimest raamatut, mis oleks hariv ja samal ajal lõbus, siis "Väike titaraamat. Lammas Mää" on suurepärane valik. See on raamat, mis kasvab koos teie lapsega, pakkudes rõõmu ja õpetlikke hetki esimestest elukuudest alates.

Tutvustage oma lapsele lambatalli seiklusi ja avastage koos koduloomade maailm – see on investeering teie lapse arengusse, mis toob naeratusi nii teile kui teie väikesele.