Väike titaraamat. Pardike Prääks

Väike titaraamat. Pardike Prääks

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Avasta koos uudishimuliku Pardike Prääksuga värvikas maailm, kus sõprus ja avastamisrõõm käivad käsi-käes. "Väike titaraamat. Pardike Prääks" on lugu väikesest pardipojast, kes suundub põnevale teekonnale, et kohtuda uute sõpradega ja õppida tundma nende omapäraseid hääli. See raamat ei ole lihtsalt lugemiselamus, vaid pakub ka interaktiivset lõbu – raputa raamatut ja kuuled, kuidas see muutub kõristiks, pakkudes rõõmu nii silmadele kui ka kõrvadele.

Kui oled lapsevanem, kes otsib oma pisikesele mängulist ja õpetlikku raamatut, siis "Väike titaraamat. Pardike Prääks" võib olla just see, mida vajate. See on suurepärane viis, kuidas tutvustada oma lapsele loomade maailma ja aidata tal arendada kuulmismeelt. Raamatu värviküllased illustratsioonid ja lihtsad, kuid haaravad seiklused teevad sellest ideaalse kaaslase igapäevasteks lugemishetkedeks.

Ära lase end petta raamatu lihtsusest – iga lehekülg on loodud armastuse ja hoolitsusega, et pakkuda sinu lapsele rõõmu ja õpetlikke hetki. "Väike titaraamat. Pardike Prääks" on raamat, mis kasvab koos sinu lapsega, pakkudes avastamisrõõmu ja naeratusi üha uuesti ja uuesti.