VÄIKE VAHVA KÜÜLIK. LOOMADEGA SÕBRAKS

VÄIKE VAHVA KÜÜLIK. LOOMADEGA SÕBRAKS

Autor: Gerlinde Wiencirz

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kui otsid põnevat lugemist oma väikesele raamatusõbrale, siis "Väike Vahva Küülik. Loomadega Sõbraks", mille on kirjutanud Gerlinde Wiencirz, võib olla just see, mida vajate. See armas lugu viib teid väikese küüliku maailma, kes elab metsa ääres asuva võimsa tamme varjus koos oma perega. Kui päike tõuseb, pistab see uudishimulik tegelane oma nina kodusest urust välja, et nuuskida ja avastada seda suurt ja imelist maailma enda ümber.

Ühel päeval, kui talu poolt kostuvad uued ja põnevad lõhnad, ei suuda väike küülik vastu panna kiusatusele minna ja uurida, mis seal toimub. See on lugu, mis viib lugejad kaasa küülikupoja seiklustele, kus ta kohtub uute sõpradega ja õpib tundma maailma enda ümber.

Raamat on illustreeritud imekaunite ja elutruude piltidega, mis muudavad loo veelgi kaasahaaravamaks. Tekst on kirjutatud suurtähtedega ja lihtsas sõnastuses, mis teeb raamatu sobivaks ka neile lastele, kes alles alustavad iseseisva lugemisega.

Kui sinu laps armastab loomi ja seiklusi, siis "Väike Vahva Küülik" on ideaalne valik, et toetada tema lugemisoskust ja avardada maailmapilti. See raamat ei paku mitte ainult lõbusat lugemiskogemust, vaid aitab ka õpetada lastele sõpruse ja uudishimu tähtsust.