VÄIKE VAMPIIR KOLIB

VÄIKE VAMPIIR KOLIB

Autor: Angela Sommer-Bodenburg

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, milline oleks elu, kui teie parim sõber oleks vampiir? Angela Sommer-Bodenburgi raamatu "Väike vampiir kolib" peategelane Anton teab seda tunnet väga hästi. Tema sõber Rüdiger ei ole tavaline laps – ta on vampiir, kuid mitte selline, keda te eeldaksite leidvat õuduslugudest. Rüdiger on sarmikas ja sümpaatne vampiir, kelle seltsis Anton tunneb end üllatavalt turvaliselt.

Kuid vampiirist sõbra omamine toob kaasa ka omajagu sekeldusi. Kui Rüdiger peab oma kodusest hauakambrist lahkuma, otsustab ta kolida just sinna, kus keegi ei oskaks teda otsida – Antoni keldrisse. See tekitab poisile palju peavalu, sest kuidas varjata oma vanemate eest sellist ebatavalist kaaslast?

"Väike vampiir kolib" on Angela Sommer-Bodenburgi armastatud lasteraamatute sarja "Väike vampiir" teine raamat. See lugu on täis põnevust ja sõprusest tulenevaid katsumusi, mis paneb noored lugejad kaasa elama ja mõistma, et tõeline sõprus ei tunne piire – isegi kui see sõprus on veidi... verine.

2017. aastal vändati sellest raamatust samanimeline animafilm, mis tõi Rüdigeri ja Antoni seiklused suurele ekraanile, pakkudes nii lastele kui ka täiskasvanutele meelelahutust.

Kui otsite oma lapsele põnevat lugemist, mis õpetab sallivust ja sõpruse tähtsust, siis "Väike vampiir kolib" võib olla just see, mida vajate. See raamat ei ole mitte ainult kaasahaarav, vaid ka suurepärane viis arutada lastega erinevusi aktsepteeriva ja avatud meelega.