Väike vampiir sõidab ära

Väike vampiir sõidab ära

Autor: Angela Sommer-Bodenburg

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma seiklusse, kus argipäeva hallus põrkub üleloomuliku põnevusega? Angela Sommer-Bodenburgi "Väike vampiir sõidab ära" viib sind Antoni ja tema ebatavalise sõbra – väikese vampiiri – kaasahaaravale reisile, mis on kõike muud kui tavaline perepuhkus.

Anton, peategelane, pole just õhinas oma vanemate viimastest puhkuseplaanidest. Talus veedetud aeg tundub talle ette kui lõputu igavuse meri. Ent Anton ei ole tavaline poiss – tal on salajane sõber, kes on väike vampiir. Oma nutikuse ja veenmisoskusega suudab Anton veenda vampiiri, et kaasas käimine oleks vahva ettevõtmine. Lõppude lõpuks, Anton oli see, kes kunagi päästis vampiiri keerulisest olukorrast – nüüd on vampiiri kord vastuteenet osutada.

Kuid reisimine vampiiriga ei ole lihtne ülesanne. Vampiirid ja rongid? See on kombinatsioon, mis võib esile kutsuda mitmeid ootamatusi ja koomilisi olukordi. "Väike vampiir sõidab ära" on lugu sõprusest, seiklusest ja sellest, kuidas kõige ebatavalisemad sõbrad võivad üheskoos ületada igasuguseid takistusi.

See raamat on järjekorras kolmas teos populaarses "Väike vampiir" sarjas, mille eelnevad osad, "Väike vampiir" ja "Väike vampiir kolib", on juba paljude lugejate südamed võitnud. Kui oled valmis avastama, milliseid seiklusi ja naljakaid hetki võib kaasa tuua vampiiri kaasamine perepuhkusele, siis on "Väike vampiir sõidab ära" just sinu jaoks.

Kas oled valmis pakkima oma kohvrid ja liituma Antoni ning tema öise sõbraga nende unustamatul reisil? Pane end valmis, sest see lugu viib sind kindlasti tavapärasest kaugemale – ja see on üks põnev sõit, mida sa ei taha maha magada!