Väike Viperus

Väike Viperus

Autor: Johannes Kivipõld

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Ulme
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtuks, kui kaks tulnukat otsustaksid teie planeedil peituda? Johannes Kivipõllu "Väike Viperus" on põnev lugu kahest kosmilisest seiklejast, Jarekist ja Bleakist, kes pärast väärtusliku Skooni kivi varastamist leiavad end Maalt, püüdes vältida korrakaitsjate käsi.

Jareki ja Bleaki plaan oli lihtne: varastada kivi, põgeneda ja rikkaks saada. Kuid nagu elus tihti juhtub, ei lähe asjad alati plaanipäraselt. Maale jõudes peavad nad vastu võtma uued kehad ja elama inimestena, mis osutub oodatust palju keerulisemaks. Kujutage ette, et olete harjunud olema tulnukas, aga nüüd peate toime tulema beebitüdruku kehaga, kelle vanemad on boheemlased, või juhtima maailmakuulsa laulja karjääri, olles ise kobakäpp mehaanik.

"Väike Viperus" on humoorikas ja vaimukas teos, mis pakub värsket vaadet intelligentsete olendite vahelisele suhtlusele. See on lugu, mis paneb teie fantaasia proovile ja pakub nauditavat lugemiselamust. Kui olete lugenud Kivipõllu varasemaid romaane "Pööris", "Põrge" ja "(Vaba)surm", teate, et olete käesoleva raamatuga taas ühe meisterliku seikluse äärel.

Kas olete valmis sukelduma tulnukate põgenemise ja valeidentiteetide segadusse? "Väike Viperus" ootab teid, et pakkuda põnevat ja meelelahutuslikku lugemist, mis viib teid kaugemale tavalisest argipäevast. Ärge laske sellel ainulaadsel lool endast mööda minna!