VÄIKEETTEVÕTTEGA RATSA RIKKAKS

VÄIKEETTEVÕTTEGA RATSA RIKKAKS

Autor: Jeffrey J. Fox

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Ettevõtlus ja äri
2005 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas oled unistanud oma äri alustamisest või soovid anda uue hingamise praegusele väikeettevõttele? Jeffrey J. Foxi "Väikeettevõttega ratsa rikkaks" on just see teos, mis võib sind inspireerida ja juhatada eduka ettevõtluse teele.

Raamat on suunatud nii algajatele kui ka juba tegutsevatele väikeettevõtjatele, kes soovivad oma äri kasvatada ja tulu suurendada. Fox selgitab, kuidas väikeettevõtted on majanduse selgrooks ning kuidas nende omanikud suudavad oma sissetulekuid kasvatada ja investeeringute abil varandust suurendada.

"Väikeettevõttega ratsa rikkaks" pakub praktilisi nõuandeid, kuidas leida uusi ja põnevaid äriideid, tegeleda kasumlike ettevõtmistega ning kuidas müüa ja valida endale sobivaid töökaaslasi. Samuti räägitakse raamatus, kuidas hoida kokku kulusid ja arendada ettevõtet nii, et sissetulek kasvaks jõudsalt.

Kui oled huvitatud oma ettevõtte edendamisest, siis on see raamat suurepärane abimees. Lisaks on "Väikeettevõttega ratsa rikkaks" saanud soovituse ka Naistefoorumist, mis rõhutab raamatu praktilisust ja kasulikkust igapäevases äritegevuses.

Sukeldu Jeffrey J. Foxi teadmistepagasisse ja avasta, kuidas oma väikeettevõttega tõelisele edule jõuda. Kas oled valmis oma ettevõtlusseikluseks?