Väikese hirve kodutee

Väikese hirve kodutee

Autor: Jane Kent

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.50€
Osta
Apollo
5.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas loomabeebi tunneb end, kui ta on oma emast kaugel ja üksi? "Väikese hirve kodutee", mille on kirjutanud Jane Kent, viib teid südamlikule rännakule koos eksinud hirvevasikaga, kes otsib teed tagasi ema juurde. See lugu on täis soojust ja sõprust, kui väike hirv kohtub oma teekonnal mitmete lahketest metsaelanikega, kes aitavad tal õige suuna leida.

Kujutage ette, kuidas raamatu lehekülgedel säravad LED-tulekesed loovad hubase atmosfääri, muutes lugemiskogemuse eriti maagiliseks. Need valgustid ei aita mitte ainult hirvevasikat tema teel, vaid toovad ka teie õhtusse lugemishetke erilist sära.

"Väikese hirve kodutee" on ideaalne valik lugemiseks enne uinumist, pakkudes rahustavat ja valgusküllast kogemust, mis võib aidata teie lapsel suikuda rahulikku unele. Laske end ja oma lapsi kaasa haarata sellest armastuse ja hoolivuse loost, mis on illustreeritud kaunite piltide ja interaktiivsete elementidega, mis toovad loo elule.

Kas olete valmis avastama, milliseid uusi sõpru väike hirv oma teekonnal kohtab? Ja kas jaanimardikate sära aitab tal lõpuks ema leida? "Väikese hirve kodutee" on lummav lugemiselamus, mis rikastab teie õhtuid ja toob teie südamesse soojuse.