VÄIKESE MUTI UUS KLEEPSURAAMAT

VÄIKESE MUTI UUS KLEEPSURAAMAT

Autor: Zdenek Miler

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Värvi ja kleebi
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.28€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas otsid lõbusat ja harivat tegevust oma pisikesele? "Väikese Muti uus kleebisraamat" on just see, mida vajate! Zdenek Mileri armastatud tegelane, väike mutt, on tagasi koos oma rõõmsameelsete sõpradega, et pakkuda teile ja teie lapsele tunde meelelahutust.

Selles põnevas kleebisraamatus saavad lapsed liituda väikese muti ja tema sõpradega nende igapäevastes seiklustes. Nad saavad aidata muti sõpradel aias toimetada, metsaretkele minna, sünnipäevatorti küpsetada ja palju muud. Raamat pakub rohkelt võimalusi loovuse arendamiseks, sest sisaldab üle 40 korduvkasutatava kleebise. Need kleebisega lehed on suurepärane vahend lastele, et arendada peenmotoorikat ning õppida tundma erinevaid tegevusi ja loomi.

Lugude väljamõtlemine ja jutustamine kleebisraamatu abil on mitte ainult lõbus, vaid ka õpetlik. Lapsed saavad kleebiseid kasutades lahendada erinevaid ülesandeid ning arendada oma kujutlusvõimet ja jutustamisoskust. Raamat sobib suurepäraselt ka vanematele, kes soovivad veeta kvaliteetaega koos oma lastega, luues ja jutustades koos lugusid.

Raamatuga veedetud aeg on täis naeru ja õppimist koos väikese muti ja tema sõprade jänese, siili, hiire, koera, karu, orava ja öökulliga. See on suurepärane viis, kuidas tutvustada lastele sõpruse ja koostöö tähtsust.

Oluline märkus vanematele: raamat sisaldab väikeseid osi ja seetõttu ei ole see soovitatav alla kolmeaastastele lastele lämbumisohu tõttu.

Avasta "Väikese Muti uus kleebisraamat" ja lase oma lapse fantaasial lennata!