VÄIKESED ILUSAD ASJAKESED

VÄIKESED ILUSAD ASJAKESED

Autor: Sona Charajpotra,Dhonielle Clayton

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Noortele
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.60€
Osta
Apollo
9.99€
Osta
Avasta "Väikesed Ilusad Asjad" – Sona Charapotra ja Dhonielle Claytoni kaasahaarav romaan, mis viib sind Ameerika ühe ihaldatuima balletiakadeemia südamesse, kus kolm noort tantsijat – Bett, June ja Gigi – püüavad oma unistusi ellu viia. Kui oled näinud Netflixi sarja "Tiny Pretty Things", siis need nimed juba kõlavad tuttavalt.

Keset New Yorki kõrguvat balletikooli, kus konkurents on sama terav kui tantsijate varvaskingad, leiavad aset sündmused, mis panevad proovile nii keha kui vaimu. Raamatus avaneb sulle lugu noortest andekatest tantsijatest, kes on valmis ohverdama kõik – isegi sõpruse –, et saavutada tippu jõudmise unistus.

Balletimaailma glamuur varjab endas aga karmi reaalsust: pidevad proovid, kurnav distsipliin ja pidev võitlus paremate rollide nimel. Tüdrukud seisavad silmitsi küsimusega, kui kaugele nad on valmis minema, et saavutada perfektsust ja tunda end laval kui tähed. "Väikesed Ilusad Asjad" paljastab tantsijate sisemaailma, kus iga vale samm võib viia katastroofini.

Raamatu lehekülgedel põimuvad tantsijate isiklikud lood, nende unistused ja hirmud, armastus ja kadedus. See on lugu sellest, kuidas konkurents võib muutuda pimedaks ambitsiooniks ja kuidas tippu pürgimine võib viia ohtliku rivaliteedini.

Kui oled kunagi mõelnud, mis toimub balletitantsijate pealetükkiva elegantsi ja graatsiliste liigutuste taga, siis "Väikesed Ilusad Asjad" annab sulle võimaluse piiluda selle maailma varjatud nurkadesse. See on raamat, mis ei jäta sind ükskõikseks, vaid kutsub kaasa elama noorte tantsijate kirglikule ja tihti valulikule teekonnale tähtede poole.