VÄIKESED KURADIKESED 2

VÄIKESED KURADIKESED 2

Autor: Danielle Graf,Katja Seide

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Perekond ja lapsed
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kui teie pisike kuueaastane järsku kuulutab, et on aeg iseseisvuda ja omaette elama asuda, võib see tunduda üllatav, kuid see on vaid üks paljudest väljakutsetest, millega vanemad viie kuni kümne aasta vanuste laste kasvatamisel silmitsi seisavad. "Väikesed kuradikest 2" on raamat, mis pakub tuge ja praktilisi nõuandeid, kuidas neid väljakutseid armastuse ja kannatlikkusega vastu võtta.

Autorid Danielle Graf ja Katja Seide, kes on tuntud kui Saksamaa ühe populaarseima vanemateblogi pidajad, jagavad oma teadmisi ja kogemusi, et aidata teil luua stressivaba kodukeskkond, kus karistuste asemel valitseb mõistmine ja toetus. Raamat keskendub laste vastutustunde, empaatia ja austuse arendamisele, mis on selles arengufaasis üliolulised, et rajada tee stabiilsele isiksuse arengule ja sujuvale üleminekule puberteedieale.

Katja Seide, kes elab Berliinis koos kahe lapse ja elukaaslasega, toob oma kogemused sotsiaalpedagoogina, et aidata lastel ületada sotsiaalseid ja emotsionaalseid raskusi ning õpiraskusi. Ta on ka seminaride juhendaja, kes aitab õpetajatel tundides olukordi analüüsida ja õppimishäireid ennetada.

Danielle Graf, kes resideerub Berliini põhjaosas koos sõbra ja kahe lapsega, on ärijuhtimise spetsialist, kuid tema kirg lastekasvatuse teemade vastu on viinud ta süvitsi uurima ja raamatuid kirjutama. Tema tugevuseks on põhjalikud uurimused ja faktide sünteesimine, et pakkuda vanematele teaduspõhist ja praktilist lähenemist.

"Väikesed kuradikest 2" on raamat, mis ei paku mitte ainult teoreetilist teadmist, vaid ka isiklikke lugusid ja üllatavaid vaateid laste mõtte- ja tundemaailma. See on kui teejuht vanematele, kes soovivad oma laste kasvatuses aktiivselt osaleda ja luua harmoonilist pereelu, kus iga pereliikme vajadused on rahuldatud. Kui soovite oma last kasvatada mõistvalt ja armastavalt, on see teos teile asendamatuks abimeheks.