VÄIKESED SAMMUD. ESIMESED SÕNAD

VÄIKESED SAMMUD. ESIMESED SÕNAD

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.50€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas otsite viisi, kuidas oma väikese uudishimuliku põnni sõnavara rikastada? "Esimesed sõnad" on raamat, mis on loodud just teie lapsele, et avastada sõnade maagiat ja õppida tundma maailma, mis teda ümbritseb. See raamat on osa "Väikesed sammud" sarjast, mis on disainitud spetsiaalselt teadmishimuliste väikelaste jaoks, kes on valmis avastama maailma imesid.

"Esimesed sõnad" on ideaalne kaaslane teie lapse teisel eluaastal, pakkudes talle esimest tutvustust sõnade ja mõistetega, mis muudavad igapäevased esemed ja nähtused äratuntavaks. Raamat on täis värvikirevaid illustratsioone, mis on kujundatud lapsele arusaadavalt ja meeldivalt, et köita tema tähelepanu ja julgustada õppimist.

Raamat viib teie lapse rännakule läbi erinevate teemade, alates transpordivahenditest kuni söögiriistadeni, samuti taime- ja loomariigi avastamiseni. Läbi mängulise lähenemise ja igapäevaste esemete äratundmise, nagu näiteks poti või lemmikmänguasjade, muutub õppimine lõbusaks ja kaasahaaravaks tegevuseks. "Vaata, siin on sinu tuttav pott, aga siin on sinu lemmikmänguasjad. Ja nüüd korda selle ilusa lille nime!"

Lisaks pakub raamat küsimusi, mis julgustavad last mõtlema ja uurima, näiteks "Millega kammitakse juukseid?" või "Kus asub seenel kübar?". Need küsimused on suurepärane võimalus õpetada lapsele uusi sõnu ja kontseptsioone, samal ajal teadmisi süvendades.

"Esimesed sõnad" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on vahend, mis toetab teie lapse arengut ja uudishimu, muutes õppimise põnevaks seikluseks. Avastage koos oma lapsega see uus ja huvitav maailm, mis on täis avastamisrõõmu. "Väikesed sammud" sarja abil on lapse õpetamine lihtne ja nauditav. Kas olete valmis astuma esimesed sammud selles imelises õppimise teekonnal?