Väikesed sammud. Esimesed sõnad

Väikesed sammud. Esimesed sõnad

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas oma väikesele uudishimulikule avastajale maailma tutvustada? "Väikesed sammud. Esimesed sõnad" on raamat, mis võib olla just see, mida vajad. See teos on suurepärane abimees, et aidata sinu lapsel õppida tundma kehaosasid, erinevaid riideid ning avastada juur- ja puuviljade kirjut maailma.

Kujutle hetke, kus sina ja sinu laps koos avastate raamatu lehekülgi – iga lehekülg toob esile uue põneva teema. Näiteks, kui leiate pildi tomatist, võib see olla tuttav vaatepilt, kuid raamat julgustab sind küsima lapse käest, kus on tema silmad, või mis on tema lemmikmänguasi. See muudab lugemise lõbusaks ja interaktiivseks tegevuseks, kus iga sõna ja pilt muutub osaks mängust.

Raamat sisaldab ka lisaküsimusi, mis aitavad lapsel süvendada oma teadmisi. Näiteks võid küsida, millist riietust valida, kui ilm on külm, või milline juurvili kasvatab lehti. Need küsimused pakuvad suurepärast võimalust vestelda ja õpetada lapsele uusi sõnu, samal ajal mänguliselt maailma avastades.

"Väikesed sammud. Esimesed sõnad" on loodud selleks, et toetada sinu lapse varajast keelelist arengut ja uudishimu. Raamatu abil saate koos veeta kvaliteetaega, tugevdades lapse sõnavara ja maailmatunnetust. Kas oled valmis avastama koos lapsega, mida põnevat järgmine lehekülg pakub?