VÄIKESED SAMMUD. KUJUNDID

VÄIKESED SAMMUD. KUJUNDID

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas otsite viisi, kuidas oma lapsele õppimist lõbusaks ja kaasahaaravaks teha? "Väikesed sammud. Kujundid" on raamat, mis on loodud just selleks otstarbeks, pakkudes teie väikestele mängulist lähenemist maailma avastamiseks. See raamat on osa sarjast, mis keskendub lapse arengule samm-sammult, ilma et õppimine muutuks koormavaks.

Raamatus "Kujundid" õpib teie laps eristama erinevaid esemeid nende suuruse põhjal ning tutvub mõistetega "rohkem" ja "vähem". See on suurepärane viis mälu treenimiseks, loogilise mõtlemise ja käte peenmotoorika arendamiseks. Teie laps õpib mitte ainult sobivaid kleepse valima, vaid ka esemeid iseseisvalt joonistama, mis muudab selle raamatu mitmekülgseks õppevahendiks.

Raamat viib teie lapse tuulelohejahi seiklustesse, merepõhja vallatlevate kalakeste keskele ja kingituste pakkimise rõõmudesse. Iga lehekülg on uus seiklus, mis kutsub teie last avastama ja sukelduma põnevatesse nuputusülesannetesse. Võtke aega, et aidata oma lapsel ülesandeid lahendada, sest koos veedetud hetked on hindamatud ja toetavad teie lapse arengut.

"Väikesed sammud. Kujundid" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on võimalus luua tugev vundament teie lapse haridusteel, tehes õppimise rõõmsaks ja meeldejäävaks tegevuseks.