VÄIKESED SAMMUD. LOOMAD

VÄIKESED SAMMUD. LOOMAD

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.50€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Hetkel pole saadaval
Kui Sinu väike avastaja on jõudnud oma esimese tähtsa verstapostini – üheaastaseks saamiseni –, on just õige aeg tutvustada talle raamatut, mis avab ukse loomade põnevasse maailma. "Loomad" on raamat, mis kuulub harivasse sarja "Väikesed sammud", mis on loodud selleks, et toetada Sinu lapse loomulikku uudishimu ja sõnavara arengut.

Selle raamatu lehekülgedel kohtuvad Sinu laps ja Sina erinevate loomadega, alates kodustest lemmikutest kuni eksootiliste mereelukateni. Iga peatükk viib teid läbi konkreetse loomarühma, pakkudes teadmisi ja huvitavaid fakte. Raamat "Loomad" on nagu väike aken loomariiki, kus kohtuvad nii kassid, koerad, kirevad kanaarilinnud kui ka pehmed hamstrid.

Värviküllased illustratsioonid haaravad Sinu lapse tähelepanu ja panevad tema väikesed sõrmed põnevil lehti keerama. Raamatus esitatud küsimused ei ole lihtsalt lõbusad, vaid ka õpetlikud, aidates lapsel loomi paremini tundma õppida, neid eristada ja omandatud teadmisi meelde jätta.

Kasuta "Loomad" raamatut kui vahendit, et arendada oma lapse kõneoskust, mälu ja tähelepanuvõimet ning loogilist mõtlemist. Lugege koos valjult loomanimesid, arutlege nende eluviiside üle ja avastage iga päev midagi uut. "Väikesed sammud" sarja raamatud pakuvad lõbusat ja harivat teekonda läbi loomade maailma, mis on kohandatud just kõige noorematele uudishimulikele meeltele.