Väikesed sammud. Loomad

Väikesed sammud. Loomad

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas teie pisike on jõudnud oma esimese märgilise eluaastani? Selles eas on laste uudishimu piiritu – nad jälgivad maailma suurte silmadega, õpivad uusi sõnu ja proovivad neid järele öelda. Just selleks põnevaks ajaks on loodud raamatusari "Väikesed sammud", mis on mõeldud selleks, et toetada sinu lapse arengut ja uudishimu.

Raamatus "Loomad" viiakse sinu laps rännakule läbi loomariigi avaruste. See raamat on nagu avatud uks loomade imelisse maailma, kus kohtuvad sõbralikult nii kodus leiduvad lemmikud kui ka eksootilised metsaelanikud. Raamatust leiad põnevad peatükid erinevate loomarühmade kohta – alates kodu- ja mereloomadest kuni farmi- ja metsloomadeni.

Elavate ja värviküllaste illustratsioonidega raamat haarab sinu lapse tähelepanu ja kutsub neid lehekülgi pöörama. Iga looma juurde kuuluvad kaasahaaravad küsimused, mis aitavad lapsel loomade eluviisidest paremini aru saada, neid omavahel eristada ning kinnistavad uusi teadmisi.

Avastage koos lapsega loomade maailma, hääldage koos nende nimesid ja arutlege nende elu üle. See mitte ainult ei aita arendada lapse kõneoskust ja mälu, vaid toetab ka tähelepanuvõime ja loogilise mõtlemise arengut. Lase oma lapse uudishimul lennata raamatu "Loomad" lehekülgedel ja vaadake koos, milliseid uusi sõpru teie väike avastaja endale leiab!