VÄIKESI LUGUSID SUUREST TÕEST

Kirjastus: RAKVERE NELIPÜHA KOGUDUS

Kategooria: Kristlus
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.08€
Hetkel pole saadaval
Kas otsid inspiratsiooni, mis aitaks sul sügavamalt mõista inimelu põhiküsimusi? Arpad Arderi teos "Väikesed lood suurest tõest" võib olla just see, mida vajad. Arder, kes oli oma aja tuntud jutlustaja ja mõtleja, on jätnud järeltulevatele põlvkondadele väärtusliku pärandi, mis on nüüd koondatud ühte kogumikku.

Selles raamatus leiad valiku lühilugusid, mis on pärit Arderi suurest suulisest ja kirjalikust pärandist. Need lood on hoolikalt välja valitud tema erinevatest jutlustest ning pakuvad rikkalikku materjali nii jutlustajatele, religiooniõpetajatele kui ka pühapäevakooli juhendajatele. Aga ära arva, et see raamat on ainult neile, kes religiooni õpetavad. Ei, see on mõeldud kõigile, kes otsivad oma kõnedele või esitlustele sügavamat sisu ja elavamaid näiteid.

Arderi lood puudutavad selliseid teemasid nagu elu mõte, inimlikud voorused ja vaimsed dilemmad. Need on kirjutatud lihtsas, kuid mõjuvas keeles, mis aitab lugejal jõuda lähemale elu suurtele tõdedele. Kui oled teel, mis otsib mõistmist ja tarkust, võib "Väikesed lood suurest tõest" olla sinu teejuhiks ja kaaslaseks.

Kasuta neid lugusid, et rikastada oma mõtteid ja avardada oma perspektiivi. Arpad Arderi pärand on aegumatu ning tema sõnumid on sama aktuaalsed täna kui need olid tema eluajal. Avasta ise, kuidas need väikesed lood võivad avada suure tõe sinu enda elus.